Hart boven Hard in debat: de kunst van verbinding

Verbinden is het buzzwoord van de 21e eeuw, maar hoe begin je eraan? Welke nieuwe bruggen kunnen er geslagen worden tussen de kunstensector, de vakbonden en het bredere middenveld? Op het Festival van de Gelijkheid, op donderdagmiddag 10 december in de Vooruit, gaat Hart boven Hard met een divers kransje sprekers op zoek naar frisse ideeën.

Zo zullen Matthijs de Bruijne, Jo Roets en Victoria Deluxe getuigen over hun eigen ervaringen alvorens het debat wordt geopend. Vijf sprekers gaan in gesprek over mogelijke nieuwe verbindingen, elk met een constructief voorstel om in het huidige verhardende sociaal-politieke klimaat meer allianties te smeden tussen de cultuursector en de rest van het middenveld.

Meer informatie en de inschrijvingstool vind je op de website van Hart boven Hard