De Sustainable Partnerships Award 2016 - zet jouw partnerschappen in de kijker!

Na een sabbatjaartje is de Sustainable Partnerships Award helemaal terug van weggeweest. Al sinds 2013 zet deze prijsuitreiking de mooiste samenwerkingen tussen bedrijven en middenveldorganisaties in de kijker. Ook in 2016 wil The Shift op deze manier co-creatie tussen profit en non-profit organisaties in België promoten.

De Sustainable Partnerships Award 2016 staat open voor alle organisaties in België die samenwerken om maatschappelijke meerwaarde te creëren (de Sustainable Development Goals vormen hierbij het richtinggevende kader): KMO's, grote bedrijven, NGO's, openbare instellingen, vzw's, stichtingen, de academische wereld of andere middenveldorganisaties.

Deelnemen kan tussen 1 februari en 15 maart. De inschrijvingsformulieren en voorwaarden voor deelname vindt u, net zoals de winnaars van de vorige edities, op www.sustainablepartnerships.be. Veel succes!