Wedstrijd : Society Awards (ING) voor veelbelovende sociale projecten

Ing society award homeBent u zelf ook actief bij een Belgische vereniging? Heeft u een veelbelovend sociaal project dat het verschil kan maken?

ING kan zorgen voor meer impact dankzij de ING Society Award.
Dien uw project in voor één van de 5 onderstaande categorieën die van belang zijn voor maatschappelijke vooruitgang en maak kans op een financieel duwtje in de rug. 

U heeft tijd tot 13 februari om deel te nemen. Voor elk van de 5 categorieën zijn er prijzen te winnen ter waarde van 2.000 tot 10.000 euro. Als de jury uw project als één van de 5 favorieten aanduidt, maakt u ook nog kans op de Ondernemersprijs tijdens De Week van de Ondernemers en/of op de ING-personeelsprijs. 

Omdat zij ervan overtuigd zijn dat ontmoetingen leiden tot nieuwe ideeën, nodigt ING u uit om deel te nemen aan boeiende workshops en netwerkmomenten tijdens De Week van de Ondernemers van 24 tot 27 april 2017.


Meer info op : ing.be/societyaward