Onderzoeksresultaten "Ruimte delen is ruimte creëren" #DeAmbrassade

De Ambrassade zette tussen 2014 en 2017 in op het project “Ruimte delen is ruimte creëren”. 

De doelstelling van dit project was: Tegen eind 2017 is ruimte delen met kinderen, jongeren en hun organisaties een evidentie en een realiteit, zowel bij de overheid als bij eigenaars van private ruimte, bij ontwerpers van ruimte, en bij kinderen, jongeren en hun organisaties zelf.

In hun onderzoeksrapport geven ze een aantal aanbevelingen voor het delen van ruimte met kinderen, jongeren en hun organisaties op basis van een praktijkonderzoek naar gedeeld ruimtegebruik in Brussel, Aalst en Genk in 2015-2017.

Ze bundelden alles in ons onderzoeksrapport en maakten een handleiding 'Ruimte delen, hoe doe je dat?'

Meer info op : https://ambrassade.be/inforuimtedelen

 vlaamse jeugdraad de ambrassade 2 1180x600 c center