Laat je kennen! Geef ons jouw ID

banner fiches

'de Verenigde Verenigingen’ – als netwerk van middenveldorganisaties in Vlaanderen – wil het werk van de vele middenveldorganisaties in Vlaanderen en Brussel op een positieve manier in beeld brengen. We willen hun rol en betekenis in de samenleving in de spots zetten. We willen aan beleidsmakers en publieke opinie tonen dat tal van organisaties en werkingen mensen verenigen rond maatschappelijke thema’s, mensen versterken en opkomen voor een betere samenleving. We willen tonen dat ze op die manier de samenleving permanent inspireren en vernieuwen. En in aanloop naar de verkiezingen willen we aan beleidsmakers duidelijk maken wat al die organisaties en werkingen van hen verwachten.

Daarom boksten we een korte vragenfiche in elkaar - ze invullen duurt ongeveer 10 minuutjes. Wij geven alle inzendingen vanaf eind april 2018 een plek op onze geplande verkiezingssite. Gewoon doen dus! Bedankt!