Laat je inspireren in Betergem, 2038

betergem2038Betergem 2038 is de stad van toekomst. Hoe ziet het leven er dan uit? Hoe zullen we wonen en werken? Wat zullen we eten? Wat met onze leefomgeving? Zijn er kansen voor iedereen?

Het TransitieNetwerk Middenveld lanceert dit jaar samen met Vlaanderen Circulair de campagne Betergem om burgers te inspireren en sensibiliseren over de mogelijkheden van een duurzame toekomst. Betergem is een workshop die gratis wordt aangeboden aan allerlei lokale organisaties. 

In de workshop worden deelnemers ondergedompeld in de stad van de toekomst en nemen ze deel aan een volksvergadering in de stad Betergem. In burgercommissies beslissen ze over allerlei domeinen zoals voeding, mobiliteit, wonen, werken etc... De ideeën die uit de beoogde 60 workshops zullen vloeien, worden verzameld in een inspiratiedocument voor toekomstige lokale mandatarissen en worden gedeeld via facebook.
De eerste Betergems staan alvast gepland.

Grijp ook je kans en zet Betergem op de activiteiten-agenda van je gemeente of in je organisatie.

Informatieve flyer Betergem