CultuurContentement presenteert... de resultaten!

cultuurcontentementMeer dan 5.500 cultuurliefhebbers uit alle hoeken van Vlaanderen lieten zich recent uit over hun beleving, appreciatie en verwachtingen op vlak van cultuur binnen de eigen gemeente. Op die manier beschikt het team aan sectororganisaties* achter CultuurContentement over een actuele set indicaties van wat beter kan en waar lokale besturen in de toekomst extra op kunnen inzetten.

Benieuwd naar de resultaten? Dan bent u welkom op dinsdagnamiddag 13 maart 2018 in De Schelp van het Vlaams Parlement!

Het programma

 • 13u30 Onthaal met verblijdende koffieshot
 • 14u00 Start van het programma
  • Het verhaal achter het CultuurContentement
  • Vlaams minister van Cultuur Sven Gatz
  • Huldiging van 11 meest participerende gemeenten
  • Onderzoeksresultaten ontrafeld door prof. Ignace Glorieux en Francisca Mullens
  • Ontdek wat onze organisaties voor jullie kunnen betekenen in aanloop van de lokale verkiezingen
 • 16u00 Zoek, met een glas in de hand, waar zich nog contente mensen bevinden die lokale ervaringen met jou willen delen.
 • 17u00 Voldaan terug naar huis

Deelname is gratis, maar inschrijven is verplicht.
Entree via de Ijzerenkruisstraat 99, aan de Loketten. Kom tijdig: er is een korte veiligheidsprocedure bij aankomst.

* CultuurContentement is een initiatief van: De Federatie Sociaal-Cultureel Werk * Forum voor Amateurkunsten * Overleg Cultureel Erfgoed * Overleg Kunstenorganisaties * Vereniging Vlaamse Cultuur- en gemeenschapscentra * Vlaamse Vereniging voor Bibliotheek, Archief en Documentatie